KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9579607
nr 957 9607
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, Elefant i by, 1934, 29x20
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:31:52
100 kr
1.100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr